1000 książek wygrane w konkursie EMPIK-u "Tysiąc powodów by czytać"

Opublikowano: wtorek, 05, grudzień 2017

1000 książek wygrane w konkursie EMPIK-u "Tysiąc powodów by czytać" dla biblioteki szkolnej w Szkole Podstawowej w Górkach Grubakach.

Wycieczka do Warszawy

Opublikowano: sobota, 25, listopad 2017

23 listopada 2017 r. uczniowie z kl. III – VII pod opieką pani Bożeny Rudnik i Agnieszki Morawskiej udali się na wycieczkę do Warszawy, gdzie najpierw podziwiali piękną, różnorodną roślinność ogrodu botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego, a następnie uczestniczyli w lekcji w-fu w parku trampolin, Hangar 646. Zajęcia prowadzone były przez profesjonalnych trenerów i dostarczyły dzieciom bardzo dużo radości i frajdy. Oczywiście już z niecierpliwością wyczekują kolejnej wizyty w tym miejscu. Ostatnim punktem naszego wyjazdu był McDonald. Po takiej dawce ruchu, wszystko smakowało wyjątkowo.

Środy z Dash'em i Dot

Opublikowano: środa, 15, listopad 2017

W środę przerwy będziecie mogli spędzić z Dash'em i Dot. Te roboty edukacyjne zostały zakupione ze środków Rady Rodziców. Zachęcamy więc rodziców by także poznali ich niezwykłe możliwości. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Wycieczka uczniów do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Opublikowano: poniedziałek, 13, listopad 2017

31 października uczniowie naszej szkoły z klasy III, IV, V, VI pod opieką p. A. Morawskiej i p. B. Rudnik wyjechali na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, gdzie mogli sami sprawdzić, zaobserwować i doświadczyć wielu zjawisk fizycznych, chemicznych i przyrodniczych. Wyjazd odbył się w ramach projektu „Zdolny uczeń” , który realizowany jest w naszej placówce od września. Uczniowie po zwiedzeniu CNK udali się też do planetarium, gdzie odbył się pokaz edukacyjny pt. „Niebo Kopernika”, a następnie projekcja filmu „Powrót na Księżyc”. Ostatnim punktem tego dnia była oczywiście wizyta w McDonald.

Galeria zdjęć z wycieczki galeria