Opublikowano: środa, 21, luty 2018

Kochani, dziś okazja rzadka. Mamy Dzień Babci oraz Dziadka. Jak wiecie jest ich razem czworo, co można sprawdzić, gdy się zbiorą. Wciąż mówią wtedy o tych latach, gdy jeszcze dzieckiem był mój tata. A nasza mama bez swych lalek do łóżka iść nie chciała wcale. A teraz, jak ten czas wciąż leci! Cieszą się z dzieci swoich dzieci. I myślą widząc ich gromadkę, że miło babcią być i dziadkiem. Więc dziś spróbujcie zapamiętać. Czym są dla dziadków ich wnuczęta? I pięknej szansy nie przegapcie: kochajcie dziadków swych i babcie.

Spotkanie z przedstawicielem KRUS.

Opublikowano: środa, 21, luty 2018

Spotkanie z przedstawicielem KRUS.

"Tysiąc powodów by czytać"

Opublikowano: wtorek, 05, grudzień 2017

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu   "Tysiąc powodów by czytać" dla bibliotek szkolnych organizowanego przez EMPIK. Dzięki oddanym głosom przez Was Wygraliśmy!!! 1000 książek jest już w naszej bibliotece. 1 grudnia przyjechały mole książkowe wraz z przedstawicielami EMPIK-u. Z tej okazji nasza biblioteka odżyła. Dzięki determinacji pani dyrektor i rodziców i naszym sponsorom biblioteka została wyremontowana, dotarły też nowe meble od firmy ADDIT S.A. za co bardzo dziękujemy. Teraz pozostało nam tylko brać się za czytanie...

Wycieczka do Warszawy

Opublikowano: sobota, 25, listopad 2017

23 listopada 2017 r. uczniowie z kl. III – VII pod opieką pani Bożeny Rudnik i Agnieszki Morawskiej udali się na wycieczkę do Warszawy, gdzie najpierw podziwiali piękną, różnorodną roślinność ogrodu botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego, a następnie uczestniczyli w lekcji w-fu w parku trampolin, Hangar 646. Zajęcia prowadzone były przez profesjonalnych trenerów i dostarczyły dzieciom bardzo dużo radości i frajdy. Oczywiście już z niecierpliwością wyczekują kolejnej wizyty w tym miejscu. Ostatnim punktem naszego wyjazdu był McDonald. Po takiej dawce ruchu, wszystko smakowało wyjątkowo.

Środy z Dash'em i Dot

Opublikowano: środa, 15, listopad 2017

W środę przerwy będziecie mogli spędzić z Dash'em i Dot. Te roboty edukacyjne zostały zakupione ze środków Rady Rodziców. Zachęcamy więc rodziców by także poznali ich niezwykłe możliwości. Zapraszamy do wspólnej zabawy.