×

Wiadomość

EU e-Privacy Directive

This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

View Privacy Policy

View e-Privacy Directive Documents

View GDPR Documents

You have declined cookies. This decision can be reversed.

Dzień Patrona - ks. bpa Fr. Jaczewskiego

Opublikowano: poniedziałek, 30 lipiec 2018

W czwartek 21 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy w dość niecodzienny sposób Dzień Patrona - ks. bpa Fr. Jaczewskiego. Klasy IV, V, VII najpierw rozwiązywały zagadki związane z ks. Fr. Jaczewskim w Escape Room , który przygotowała p. Katarzyna Damętka z kl. VI . Następnie uczniowie zostali podzieleni na dwie drużyny i wyruszyli do pobliskiego lasu na podchody, których zadania dotyczyły również naszego Patrona. Podchody przygotowała p. Agnieszka Morawska. To był bardzo miły dzień i dostarczył wiele różnorodnych wrażeń.

Odsłony: 11