Szkolny Przegląd " Mam Talent"

Opublikowano: poniedziałek, 30 lipiec 2018

7 czerwca w naszej placówce odbył się po raz pierwszy szkolny przegląd „ Mam Talent”, który przeprowadzony był w ramach obchodów Europejskiego Dnia Dziecko. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Samorząd Uczniowski pod opieką p. Agnieszki Morawskiej, a fundatorem nagród Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Warszawie. W przeglądzie wzięło udział 26 osób.Występy były bardzo różnorodne, ale wszystkie udowadniały, że talent u nas w szkole to mocna strona. Mogliśmy zobaczyć między innymi :układy taneczne, grę na akordeonie, alcie tenorowym, śpiew, jazdę na rowerze, rolkach, różne akrobacje i sztuczki ze spinerami. Publiczności i komisji w klasach starszych najbardziej podobał się układ taneczny Kamili, Wiktorii i Moniki, a w oddziale przedszkolnym komisja uznała, ze Jakub zachwycił wszystkich swoimi trikami na rowerze. Laureatami zostały również dziewczynki z klasy IV Oliwka, Ola oraz z III Amelia i Oliwka, a także Wiktoria z kl. VI , która prezentowała talent plastyczny. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody za udział. Zostały również wręczone nagrody za przeprowadzone wcześniej. Dla kl. IV - VII " Europejska Krzyżówka XXL", dla kl. I-III " Nowe ubranie dla Syriusza". Łącznie pani Agnieszka Morawska wręczyła jednorazowo 47 nagród. Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu i dziękujemy, że dostarczyliście nam tak dużo pozytywnych emocji. Byliście wspaniali.

   

Odsłony: 189