×

Wiadomość

EU e-Privacy Directive

This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

View Privacy Policy

View e-Privacy Directive Documents

View GDPR Documents

You have declined cookies. This decision can be reversed.

Szkolny Przegląd " Mam Talent"

Opublikowano: poniedziałek, 30 lipiec 2018

7 czerwca w naszej placówce odbył się po raz pierwszy szkolny przegląd „ Mam Talent”, który przeprowadzony był w ramach obchodów Europejskiego Dnia Dziecko. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Samorząd Uczniowski pod opieką p. Agnieszki Morawskiej, a fundatorem nagród Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Warszawie. W przeglądzie wzięło udział 26 osób.Występy były bardzo różnorodne, ale wszystkie udowadniały, że talent u nas w szkole to mocna strona. Mogliśmy zobaczyć między innymi :układy taneczne, grę na akordeonie, alcie tenorowym, śpiew, jazdę na rowerze, rolkach, różne akrobacje i sztuczki ze spinerami. Publiczności i komisji w klasach starszych najbardziej podobał się układ taneczny Kamili, Wiktorii i Moniki, a w oddziale przedszkolnym komisja uznała, ze Jakub zachwycił wszystkich swoimi trikami na rowerze. Laureatami zostały również dziewczynki z klasy IV Oliwka, Ola oraz z III Amelia i Oliwka, a także Wiktoria z kl. VI , która prezentowała talent plastyczny. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody za udział. Zostały również wręczone nagrody za przeprowadzone wcześniej. Dla kl. IV - VII " Europejska Krzyżówka XXL", dla kl. I-III " Nowe ubranie dla Syriusza". Łącznie pani Agnieszka Morawska wręczyła jednorazowo 47 nagród. Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu i dziękujemy, że dostarczyliście nam tak dużo pozytywnych emocji. Byliście wspaniali.

   

Odsłony: 8