×

Wiadomość

EU e-Privacy Directive

This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

View Privacy Policy

View e-Privacy Directive Documents

View GDPR Documents

You have declined cookies. This decision can be reversed.

Akademia "Witaj maj, piękny maj..."

Opublikowano: poniedziałek, 30 lipiec 2018

Maj to miesiąc, który obfituje w różne rocznice patriotyczne i religijne ( uchwalenie konstytucji 3 Maja, Dzień Flagi, Święto Matki Bożej Królowej Polski, Dzień Matki, rocznica zakończenia II wojny światowej ...) . I właśnie z tej okazji odbyła się w naszej szkole akademia przygotowana przez uczniów klasy IV, V, VI pod opieką p. Agnieszki Morawskiej. W poczet sztandarowy szkoły weszli uczniowie klasy VII ( Monika, Krystian, Wiktoria). Akademia rozpoczęła się od wprowadzeniu sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie został zaprezentowany montaż słowno - muzyczny pt. " Witaj maj, piękny maj...". Bardzo dziękujemy wszystkim występującym dzieciom, a także przedszkolakom, które przyniosły na apel wykonane samodzielnie flagi narodowe.

     

Odsłony: 7