Akademia "Witaj maj, piękny maj..."

Opublikowano: poniedziałek, 30 lipiec 2018

Maj to miesiąc, który obfituje w różne rocznice patriotyczne i religijne ( uchwalenie konstytucji 3 Maja, Dzień Flagi, Święto Matki Bożej Królowej Polski, Dzień Matki, rocznica zakończenia II wojny światowej ...) . I właśnie z tej okazji odbyła się w naszej szkole akademia przygotowana przez uczniów klasy IV, V, VI pod opieką p. Agnieszki Morawskiej. W poczet sztandarowy szkoły weszli uczniowie klasy VII ( Monika, Krystian, Wiktoria). Akademia rozpoczęła się od wprowadzeniu sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie został zaprezentowany montaż słowno - muzyczny pt. " Witaj maj, piękny maj...". Bardzo dziękujemy wszystkim występującym dzieciom, a także przedszkolakom, które przyniosły na apel wykonane samodzielnie flagi narodowe.

     

Odsłony: 205