Wiadomość

View Privacy Policy

View e-Privacy Directive Documents

View GDPR Documents

Podsumowanie konkursu " Co ziemię szpeci?"

Opublikowano: środa, 25 kwiecień 2018

Podsumowanie konkursu "Co Ziemię szpeci"

Nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Co Ziemię szpeci" współorganizowanego przez Powiatową Komendę Policji w Węgrowie, Urząd Gminy Korytnica, Stowarzyszenie "Aktywni dla gminy Korytnica" oraz Szkołę Podstawową w Górkach - Grubakach. W pierwszej kategorii wiekowej udział wzięło 78 % uczniów naszej szkoły a w drugiej 12 uczniów (36%). Komisja konkursowa w składzie: - starszy aspirant Dariusz Karski - Zespół Profilaktyki Społecznej,Nieletnich i Patologii, - Agnieszka Morawska, - Urszula - Matusik - Bujalska, - Karolina Puzio, - Marta Szczepańska, - Katarzyna Damętka, - Joanna Suduł wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach wiekowych. Kategoria: uczniowie kl. I-III I miejsce - Kinga Piotrowska, Filip Antoniuk II miejsce - Amelia Rokicka, Amelia Giers, Antoni Zyśk III miejsce - Martyna Głogowska Wyróżnienie: Maja Romańska, Oliwia Górska, Oliwia Owczarczyk, Natalia Górska, Paweł Czarnak, Dawid Fiszer. Kategoria: uczniowie kl. IV-VII I miejsce - Monika Górska, Wiktoria Wieliczko II miejsce - Oliwia Tkaczyk, Emilia Giers, III miejsce - Kamila Piórkowska Wyróżnienie: Stanisław Domeradzki, Piotr Kalinowski, Kacper Górski, Dominik Turek, Dominik Rosa. W środę odbyło się uroczyste rozdanie nagród. Wśród wręczających znaleźli się organizatorzy i fundatorzy nagród: komendant powiatowy Policji w Węgrowie, młodszy inspektor - Andrzej Styrczula oraz Wójt gminy - Stanisław Komudziński i prezes Stowarzyszenia "Aktywni dla gminy Korytnica - Bożena Rudnik. Laureatom gratulujemy a sponsorom dziękujemy. Mamy nadzieję, że kształtowane od najmłodszych lat postawy proekologiczne naszych dzieci zaowocują w następnych latach.