×

Wiadomość

EU e-Privacy Directive

This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

View Privacy Policy

View e-Privacy Directive Documents

View GDPR Documents

You have declined cookies. This decision can be reversed.

Spotkanie z przedstawicielem KRUS.

Opublikowano: środa, 21 luty 2018

Spotkanie z przedstawicielem KRUS.

20 stycznia miało miejsce spotkanie uczniów i nauczycieli z przedstawicielem KRUS p. Jarosławem Gago (st. specjalista ds. prewencji i rehabilitacji), który przybliżył zagadnienie związane z czynnościami szczególnie niebezpiecznymi związanymi z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z zapobieganiem upadkom osób w gospodarstwie rolnym. Było to związane z corocznym konkursem plastycznym dla uczniów. Informacje szczegółowe o konkursie na naszej stronie fb.

 

Odsłony: 242