Wiadomość

View Privacy Policy

View e-Privacy Directive Documents

View GDPR Documents

Spotkanie z przedstawicielem KRUS.

Opublikowano: środa, 21 luty 2018

Spotkanie z przedstawicielem KRUS.

20 stycznia miało miejsce spotkanie uczniów i nauczycieli z przedstawicielem KRUS p. Jarosławem Gago (st. specjalista ds. prewencji i rehabilitacji), który przybliżył zagadnienie związane z czynnościami szczególnie niebezpiecznymi związanymi z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z zapobieganiem upadkom osób w gospodarstwie rolnym. Było to związane z corocznym konkursem plastycznym dla uczniów. Informacje szczegółowe o konkursie na naszej stronie fb.