Wiadomość

View Privacy Policy

View e-Privacy Directive Documents

View GDPR Documents

"Tysiąc powodów by czytać"

Opublikowano: wtorek, 05 grudzień 2017

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu   "Tysiąc powodów by czytać" dla bibliotek szkolnych organizowanego przez EMPIK. Dzięki oddanym głosom przez Was Wygraliśmy!!! 1000 książek jest już w naszej bibliotece. 1 grudnia przyjechały mole książkowe wraz z przedstawicielami EMPIK-u. Z tej okazji nasza biblioteka odżyła. Dzięki determinacji pani dyrektor i rodziców i naszym sponsorom biblioteka została wyremontowana, dotarły też nowe meble od firmy ADDIT S.A. za co bardzo dziękujemy. Teraz pozostało nam tylko brać się za czytanie...