Wiadomość

View GDPR Documents

Wycieczka do Warszawy

Opublikowano: sobota, 25 listopad 2017

23 listopada 2017 r. uczniowie z kl. III – VII pod opieką pani Bożeny Rudnik i Agnieszki Morawskiej udali się na wycieczkę do Warszawy, gdzie najpierw podziwiali piękną, różnorodną roślinność ogrodu botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego, a następnie uczestniczyli w lekcji w-fu w parku trampolin, Hangar 646. Zajęcia prowadzone były przez profesjonalnych trenerów i dostarczyły dzieciom bardzo dużo radości i frajdy. Oczywiście już z niecierpliwością wyczekują kolejnej wizyty w tym miejscu. Ostatnim punktem naszego wyjazdu był McDonald. Po takiej dawce ruchu, wszystko smakowało wyjątkowo.