Wiadomość

View GDPR Documents

Wycieczka uczniów do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Opublikowano: poniedziałek, 13 listopad 2017

31 października uczniowie naszej szkoły z klasy III, IV, V, VI pod opieką p. A. Morawskiej i p. B. Rudnik wyjechali na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, gdzie mogli sami sprawdzić, zaobserwować i doświadczyć wielu zjawisk fizycznych, chemicznych i przyrodniczych. Wyjazd odbył się w ramach projektu „Zdolny uczeń” , który realizowany jest w naszej placówce od września. Uczniowie po zwiedzeniu CNK udali się też do planetarium, gdzie odbył się pokaz edukacyjny pt. „Niebo Kopernika”, a następnie projekcja filmu „Powrót na Księżyc”. Ostatnim punktem tego dnia była oczywiście wizyta w McDonald.

Galeria zdjęć z wycieczki galeria