Spotkanie z Mikołajem

Opublikowano: sobota, 30 listopad 2019

Bal Wszystkich Świętych

Opublikowano: czwartek, 28 listopad 2019

7 listopada w naszej szkole odbył się III Bal Wszystkich Świętych, których organizatorem było Szkolne Koło Caritas wraz z opiekunem p. A. Morawską. W czasie balu można było nabyć słodkości, z których dochód zostanie przeznaczony na paczki świąteczne dla potrzebujących z naszej parafii. Bardzo dziękujemy rodzicom za ciasto, a dzieciom za piękne przebrania i wspólną zabawę.

Obraz może zawierać: 3 osoby, ślub i w budynku

Obraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 6 osób

Obraz może zawierać: 6 osób, ludzie stoją i w budynku

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją i w budynku

Obraz może zawierać: 3 osoby

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i w budynku

Obraz może zawierać: 6 osób, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie stoją, jedzenie i w budynku

Akademi z okazji 11 listopada

Opublikowano: czwartek, 28 listopad 2019

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole odbyła się akademia, którą przygotowali uczniowie kl. V, VI, VII, VIII pod opieką p. Agnieszki Morawskiej. Cała uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie uczniowie zaprezentowali montaż słowno - muzyczny pt. " Droga do wolności", a początkiem była symboliczna pantomima o rozbiorach Polski przez Rosję, Prusy i Austrię. Wiersze wzbogacały pieśni patriotyczne: " Rota", " Wojenko, wojenko", " My, Pierwsza Brygada", " "Serce w plecaku", " Biały krzyż", a także scenki z pożegnania żołnierza udającego się na wojnę czy odczytywane listów od bliskich. W taki sposób cała społeczność szkolna uczciła odzyskanie przez Polskę niepodległości. Akademia była częścią projektu #SzkołaPamięta. Tekst. A. Morawska, zdjęcia K. Damętka.

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie na scenie, ludzie stoją i w budynku

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stojąObraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi i na zewnątrzObraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą i dziecko

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją i w budynkuObraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 17 osób, ludzie stoją

Dzień Edukacji Narodowej 2019

Opublikowano: czwartek, 28 listopad 2019

Przedstawienie przygotowali uczniowie klas III i V pod kierunkiem p. Katarzyny Damętki. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Każdy z nauczycieli i pracowników szkoły otrzymał miły upominek, był to kubek na kawusię ze specjalnym cytatem, dla każdego inny. Rada Pedagogiczna przygotowała, a raczej zrobiła słodką niespodziankę - tort dla wszystkich nauczycieli i pracowników naszej szkoły, za który ślicznie dziękujemy.

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją i w budynku

Obraz może zawierać: 8 osób, ludzie stoją i w budynku

Obraz może zawierać: 4 osoby, w budynku

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 2 osoby

Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie jedzą, ludzie stoją, dziecko i jedzenie

Święto Chleba i Sera

Opublikowano: niedziela, 22 wrzesień 2019

MAZOWIECKIE ŚWIĘTO CHLEBA I SERA 2019

W wydarzeniu tym nasza szkoła bierze udział co roku. Jak zwykle stoisko z wypiekami przygotowali rodzice i nie tylko rodzice (B. Górska, A. Górska, J. Kalata, E. Karbowska, K. Poniatowska, A. Kowalczyk, E. Rosa, A. Piórkowska), wypieki chlebowe – nauczyciel, p. Urszula Matusik - Bujalska. W tym roku radę rodziców reprezentowały: p. Anna Kowalczyk i p. Anna Załęska a środowisko uczniów – Adrian i Oskar. Wystawiony do konkursu chleb komisja nagrodziła 1 miejscem, czym byliśmy mile zaskoczeni. Dziękujemy wszystkim  za poświęcony czas.