Szkoła na widelcu

Opublikowano: poniedziałek, 26 listopad 2018

Pierwszy dzień Aktywnych ferii za nami. Dzisiaj w ramach programu edukacyjnego Szkoła na widelcu dzieci wykonały ciasto marchewkowe wg. sprawdzonego przepisu mojej mamy. W oczekiwaniu na pyszne ciacho pani dyrektor zabrała nas na salę gimnastyczną. Bawili się mali i trochę więksi. Potem nastąpił czas na skosztowanie naszych wypieków i gry planszowe o zdrowym odżywianiu zakupionych za zebrane fundusze podczas kiermaszu świątecznego przez Katarzynę Damętkę. Oczywiście zapraszamy na jutrzejszy dzień, bo kolejne niespodzianki czekają.

 

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą i dziecko

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą i dziecko

 

12 lutego obchodzimy Dzień pizzy. Wielu z nas dałoby się nieraz pokroić za kawałek pizzy, nic więc dziwnego, że ten okrągły przysmak doczekał się swojego święta. Podczas "Aktywnych ferii" nie mogło jej także zabraknąć. Każdy miał jakieś zadanie do wykonania. Po jej spróbowaniu należało kalorie spalić. Nie zabrakło więc aktywności fizycznej. Niestety wszystko odbywało się tak szybko, że większość zdjęć z "dmuchańca" jest rozmytych, bo tempo naszych dzieci było zawrotne :)

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie siedzą, ludzie jedzą i dziecko

Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi, dziecko i tabela  Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie siedzą i dziecko

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie jedzą, ludzie siedzą, dziecko, tabela, jedzenie i w budynku

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie jedzą, ludzie siedzą, dziecko, tabela i jedzenie

Odsłony: 472