Dobrze Jemy Ze Szkołą Na Widelcu

Opublikowano: poniedziałek, 08 październik 2018

Ogólnopolski Program Edukacyjny „Dobrze jemy ze szkołą na widelcu”.

Organizatorem programu jest Fundacja Szkoła na Widelcu, zaś ekspertem i założycielem tejże fundacji - Grzegorz Łapanowski – kucharz , miłośnik dobrego jedzenia, który swoją pasją i doświadczeniem, pragnie podzielić się z innymi.

Program ten koncentruje się przede wszystkim na edukacji w zakresie prawidłowego i świadomego żywienia i gotowania. Przygotowany został we współpracy z dietetykami i pedagogami.

Nie od dziś wiadomo, że żywienie w okresie dzieciństwa w dużym stopniu wpływa również na stan zdrowia w dorosłym życiu. Jeśli chcemy, aby nasze dziecko prawidłowo się rozwijało i cieszyło dobrym zdrowiem do późnej starości, powinniśmy nie tylko zadbać o jakość diety w okresie rozwoju, ale także zaszczepić w nim zdrowe nawyki na całe życie.

Odsłony: 289