Spotkanie z Mikołajem

Opublikowano: sobota, 30 listopad 2019

2 grudnia 2019 r., nieco wcześniej niż normalnie, przybył do naszej szkoły Mikołaj. Oprócz innego dnia, spotkanie tez było inne. Rozpoczęliśmy od bajki profilaktycznej, która pokazywała, ze w świętach najważniejsze nie są prezenty. Miło, że nasze dzieci wiedziały, że owszem miło jest dostać upominek, ale najważniejsze jest rodzinne spotkanie i atmosfera, złożenie sobie życzeń i przytulenie się. To daje nam poczucie własnej wartości, potrzebę bycia kochanym i dzielenia się przeżyciami z innym człowiekiem. Po bajce dzieci uczestniczyły w zabawach integracyjnych, grach angażujących do działania nie tylko dzieci, ale też dorosłych. Na koniec w świetlicy na dzieci czekał słodki poczęstunek. Wszystko to możliwe było dzięki Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Korytnicy, która sfinansowała to przedsięwzięcie.

Obraz może zawierać: 8 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą i dziecko

Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i dziecko

Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, w budynku

Obraz może zawierać: 1 osoba, w budynku

Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i w budynku

Odsłony: 928