Dzień Edukacji Narodowej 2019

Opublikowano: czwartek, 28 listopad 2019

Przedstawienie przygotowali uczniowie klas III i V pod kierunkiem p. Katarzyny Damętki. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Każdy z nauczycieli i pracowników szkoły otrzymał miły upominek, był to kubek na kawusię ze specjalnym cytatem, dla każdego inny. Rada Pedagogiczna przygotowała, a raczej zrobiła słodką niespodziankę - tort dla wszystkich nauczycieli i pracowników naszej szkoły, za który ślicznie dziękujemy.

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją i w budynku 

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 8 osób, ludzie stoją i w budynku

Obraz może zawierać: 4 osoby, w budynku

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 2 osoby

Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie jedzą, ludzie stoją, dziecko i jedzenie

 

Odsłony: 855