"Eko-zajęcia z Enfosiem"

Opublikowano: poniedziałek, 16 wrzesień 2019

W roku jubileuszu 30.lecia, NFOŚiGW przygotował konkurs dla najmłodszych. Jego zasady są proste. Opiekunowie uczniów z klas I-III po rejestracji na stronie www.nfosigw.gov.pl/enfos  otrzymają książkę i maskotkę do wykorzystania podczas eko-zajęć z dziećmi (np. spacer po parku z Enfosiem i zbieranie śmieci, plakat z wizerunkiem Enfosia informującego o eko-zachowaniach, wspólne czytanie książki o Enfosiu). Termin rejestracji upływa 30 września br. Następnie, do 31 października br., NFOŚiGW czeka na mailowe (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) relacje z eko-zajęć. Do wygrania są pakiety edukacyjne dla przedszkoli i szkół oraz indywidualne nagrody dla uczestników. Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy o Narodowym Funduszu oraz uwrażliwianie dzieci na ochronę środowiska. W naszej szkole eko-zajęcia będą prowadzone w klasie III pod kierunkiem p. Katarzyny Damętki. Niebawem zamieścimy relacje z tychże zajęć.

Odsłony: 666