Bezpieczeństwo w szkole

Opublikowano: piątek, 31 maj 2019

27 maja w szkole przedstawiciele Posterunku Policji w Korytnicy - mł. asp. Wojciech Olton i posterunkowy Marek Dąbrowski z uczniami rozmawiali  z naszymi wychowankami na temat bezpieczeństwa w szkole i odpowiedzialności młodzieży za agresję słowną, fizyczną, używania i posiadnia środków psychoaktywnych. 

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą, salon, tabela i w budynku

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą, tabela i w budynku

Po spotkaniu z młodzieżą odbyło się spotkanie z rodzicami na temat czynników warunkujących bezpieczeństwo w szkole, procedur  zachowania w sytuacjach nadzwyczajnych. Każdy uczestnik otrzymał INFORMATOR - AGRESJA W SZKOLE. Znajdują się w nim adresy instytucji wspierających w sytuacjach kryzysowych. 

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą, tabela i w budynku

Obraz może zawierać: 4 osoby, w budynku

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Odsłony: 1049