Akademia z okazji 11 listopada

Opublikowano: sobota, 29 grudzień 2018

13 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Na początku pani dyrektor przywitała całą społeczność szkolną oraz licznie zgromadzonych rodziców i krótko przypomniała, jak ważna jest to rocznica dla każdego Polaka. Następnie został wprowadzony sztandar szkoły i odśpiewany hymn Polski. Później przyszedł czas na występy uczniów z Oddziału Przedszkolnego, które przygotowała pani Karolina Puzio. Dzieci wyglądały pięknie w strojach ludowych. Uczniowie kl. V, VI, VII zaprezentowali montaż słowno – muzyczny „ Dla Ciebie Polsko” przygotowany pod kierunkiem pani Agnieszki Morawskiej. Ostatnim punktem było wręczenie nagród za konkursy patriotyczne organizowane w ramach programu „ Niepodległa”. Niepodległa,Tekst: A. Morawska, Zdjęcia: B. Rudnik, K. Damętka

 

 
 
Odsłony: 1293