Bal wszystkich świętych

Opublikowano: piątek, 07 grudzień 2018

30 października członkowie Szkolnego Koła Caritas pod opieką p. Agnieszki Morawskiej zorganizowali II Bal Wszystkich Świętych, aby wspólnie poznać patronów chrześcijańskich , a także radośnie i miło spędzić czas. Stroje, które przygotowały dzieci przy pomocy rodziców były piękne i bardzo pomysłowe. Bal rozpoczął się od prezentacji stroju i krótkich informacji o świętym, a następnie odbyły się konkursy. Nie zabrakło oczywiście wspaniałej zabawy. Razem z nami bawili się również rodzice, którym dziękujemy . Pani Monika Szlanta – Świerczewska rozruszała wszystkich uczestników, prowadząc różnorodne układy taneczne. Bardzo dziękujemy pani dyrektor Bożenie Rudnik za wspólną zabawę, wsparcie, pomoc, a także wszystkim tym, którzy w najmniejszym stopniu wsparli nasz bal. 
Tekst: A. Morawska. Zdjęcia: A. Morawska, K. Damętka

  

Odsłony: 1215