Oferta zajęć edukacyjno-opiekuńczych na rok szkolny 2020/2021

Opublikowano: wtorek, 17 marzec 2020

Ogłoszenie o ofercie edukacyjno – opiekuńczej na rok szkolny 2020/2021

Na podstawie anonimowej ankiety przeprowadzonej na początku marca 2020 roku wśród rodziców młodszych dzieci oceniliśmy zapotrzebowanie na zajęcia edukacyjne dla klas 0-3 oraz na zajęcia opiekuńcze dla dzieci oddziału przedszkolnego i klas 1-3.

Po analizie powyższych ankiet Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej w Górkach-Grubakach przygotowała następującą ofertę na rok szkolny 2020/2021:

 

  • zajęcia edukacyjne dla klas 0-3: przyrodniczo-eksperymentalne, plastyczne, sportowe (siatkówka z elementami zabawy), teatralne,  język angielski, szachy dla początkujących, programowanie;

 

  • zajęcia opiekuńcze (Świetlica) nawet do godziny 16.00 z myślą o rodzicach pracujących, którzy nie mogą wcześniej odebrać swoich dzieci. Tu godzina odbioru po indywidualnych uzgodnieniach.

 

Zajęcia te prowadzone będą nieodpłatnie przez nauczycieli naszej szkoły, tzn. nie będą otrzymywali za nie wynagrodzenia. Późniejszy odbiór dziecka jest możliwy tylko osobiście, ponieważ nie jest planowana zmiana rozkładu jazdy autobusów w przyszłym roku szkolnym. Zapisy na zajęcia będą możliwe pod koniec sierpnia 2020 roku.

Rada Pedagogiczna SP Górki-Grubaki

Odsłony: 1130